Zamestnanci Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov

Vyhľadávanie užívateľov
Laczko Michal, Mgr. | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Laczko Michal, Mgr.
Function:Ph.D. Student 
Inclusion: 
E-Mail:michal.laczko@umb.sk
Phone:+421 48 446
Mgr. Lukáš Lafférs, PhD. | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Mgr. Lukáš Lafférs, PhD.
Function:University Teacher 
Inclusion:Assistant Professor 
E-Mail:Lukas.Laffers@umb.sk
Office:226A 
Phone:+421 48 446 7135
Laník Peter, Mgr. | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Laník Peter, Mgr.
Function:Ph.D. Student 
Inclusion: 
E-Mail:Peter.Lanik@umb.sk
Phone:+421 48 446
Ing. Janka Lichá | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Ing. Janka Lichá
Function:Officer 
Inclusion:Non-teaching employee 
E-Mail:janka.licha@umb.sk
Phone:+421 48 446 7401
Mgr. Alexandra Lukáčová | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Mgr. Alexandra Lukáčová
Function:Ph.D. Student 
Inclusion: 
E-Mail:alexandra.lukacova@umb.sk
Office:147 
Phone:+421 48 446 7147
Monday: 10:00 - 12:00
RNDr. Lenka Mackovičová, PhD. | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:RNDr. Lenka Mackovičová, PhD.
Function:Researcher, pracovníčka Inštitútu matematiky a informatiky FPV UMB - MD od augusta 2014 
Inclusion:FHV_USER_JOB_ORDER_SCIENTIST 
E-Mail:Lenka.Mackovicova@umb.sk
Phone:+421 48 446
RNDr. Tibor Madleňák, PhD. | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:RNDr. Tibor Madleňák, PhD.
Function:University Teacher 
Inclusion:Assistant Professor 
E-Mail:Tibor.Madlenak@umb.sk
Office:F352 
Phone:+421 48 446 7352
Tuesday: 09:00 - 11:00
Mgr. Jakub Machala  | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Mgr. Jakub Machala
Function:Ph.D. Student 
Inclusion: 
E-Mail:jakub.machala@umb.sk
Office:
Phone:+421 48 446 7453
Mgr. Silvia Malachovská | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Mgr. Silvia Malachovská
Function:Officer 
Inclusion:Non-teaching employee 
E-Mail:silvia.malachovska@umb.sk
Phone:+421 48 446 7405
Monday: 08:30 - 11:30, Tuesday: 08:30 - 11:30, 12:30 - 15:00, Wednesday: 08:30 - 11:30, Friday: 08:30 - 11:30
Malatincova Zuzana | Faculty of Natural Sciences University of Matej Bel
Name:Malatincova Zuzana
Function:Ph.D. Student 
Inclusion: 
E-Mail:Zuzana.Malatincova@umb.sk
Phone:+421 48 446