RSS RSS print

Zamestnanci katedry

Vedúci katedry

Mgr. Štefan Gyürki, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Mgr. Štefan Gyürki, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vedúci katedry, Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Stefan.Gyurki@umb.sk
Kancelária:231 
Telefónne číslo:048 446 7231

Zástupca vedúceho katedry

prof. RNDr. Vladimír Janiš, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:prof. RNDr. Vladimír Janiš, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Zástupca vedúceho katedry 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Vladimir.Janis@umb.sk
Kancelária:228 
Telefónne číslo:048 446 7228

Profesori

prof. RNDr. Pavol Hanzel, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:prof. RNDr. Pavol Hanzel, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Pavol.Hanzel@umb.sk
Kancelária:223 
Telefónne číslo:048 446 7223
Pondelok: 09:00 - 12:00, Streda: 12:30 - 15:00
prof. RNDr. Vladimír Janiš, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:prof. RNDr. Vladimír Janiš, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Zástupca vedúceho katedry 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Vladimir.Janis@umb.sk
Kancelária:228 
Telefónne číslo:048 446 7228
Dr. h. c. prof. RNDr. Beloslav Riečan, DrSc., emeritný profesor | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Dr. h. c. prof. RNDr. Beloslav Riečan, DrSc., emeritný profesor
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Beloslav.Riecan@umb.sk
Kancelária:238 
Telefónne číslo:048 446 7238
prof. RNDr. Ľubomír Snoha, DSc., DrSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:prof. RNDr. Ľubomír Snoha, DSc., DrSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Lubomir.Snoha@umb.sk
Kancelária:229 
Telefónne číslo:048 446 7229
Utorok: 14:35 - 16:05
prof. RNDr. Gejza Wimmer, DrSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:prof. RNDr. Gejza Wimmer, DrSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Gejza.Wimmer@umb.sk
Kancelária:238 
Telefónne číslo:048 446 7238

Docenti

doc. RNDr. Miroslav Haviar, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:doc. RNDr. Miroslav Haviar, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:miroslav.haviar@umb.sk
Kancelária:224 
Telefónne číslo:048 446 7224
Streda: 10:00 - 11:00
doc. RNDr. Roman Hric, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:doc. RNDr. Roman Hric, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Roman.Hric@umb.sk
Kancelária:226A 
Telefónne číslo:048 446 7150
doc. RNDr. Peter Maličký, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:doc. RNDr. Peter Maličký, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Peter.Malicky@umb.sk
Kancelária:230 
Telefónne číslo:048 446 7230
doc. RNDr. Vladimír Špitalský, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:doc. RNDr. Vladimír Špitalský, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Vladimir.Spitalsky@umb.sk
Kancelária:229 
Telefónne číslo:048 446 7229

Odborní asistenti

 RNDr. Matúš Dirbák, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno: RNDr. Matúš Dirbák, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Matus.Dirbak@umb.sk
Kancelária:226b 
Telefónne číslo:048 446 7226
Mgr. Štefan Gyürki, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Mgr. Štefan Gyürki, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vedúci katedry, Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Stefan.Gyurki@umb.sk
Kancelária:231 
Telefónne číslo:048 446 7231
doc. RNDr. Pavel Hrnčiar, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:doc. RNDr. Pavel Hrnčiar, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Pavel.Hrnciar@umb.sk
Kancelária:227 
Telefónne číslo:048 446 7227
Mgr. Vladimír Kobza, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Mgr. Vladimír Kobza, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Vladimir.Kobza@umb.sk
Kancelária:123 
Telefónne číslo:048 446 7123
Mgr. Lukáš Lafférs, PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Mgr. Lukáš Lafférs, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Lukas.Laffers@umb.sk
Kancelária:226A 
Telefónne číslo:048 446 7135
RNDr. Gabriela Monoszová, CSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:RNDr. Gabriela Monoszová, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Gabriela.Monoszova@umb.sk
Kancelária:226C 
Telefónne číslo:048 446 7260
Štvrtok: 09:30 - 11:00, Piatok: 10:45 - 12:00
RNDr. Katarína Sebínová,  PhD. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:RNDr. Katarína Sebínová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, správca katedrovej webovej stránky 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:katarina.sebinova@umb.sk
Kancelária:223 
Telefónne číslo:048 446 7223

Vedeckí pracovníci

Prof. Mikhail Klin, DrSc. | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Prof. Mikhail Klin, DrSc.
Funkcia v zamestnaní:Vedecký pracovník 
Zaradenie:Vedecký pracovník 
E-Mail:mikhail.klin@umb.sk
Kancelária:240 
Telefónne číslo:048 446 7240

Nepedagogickí zamestnanci

Andrea Kvorková | Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela
Meno:Andrea Kvorková
Funkcia v zamestnaní:Asistentka 
Zaradenie:Nepedagogická zamestnankyňa 
E-Mail:andrea.kvorkova@umb.sk
Kancelária:233 
Telefónne číslo:048 446 7233
=