11. ročník IT SPY 2020

IT SPY (IT Student Project of the Year) – elitná IT súťaž, hodnotiaca diplomové projekty študentov vysokých škôl. Hlavnými organizátormi ročníku 2020 sú spoločnosť Profinit a Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Odbornú záštitu nad súťažou drží česká a slovenská sekcia odbornej organizácie ACM (Association for Computer Machinery) – Czech ACM Chapter a Slovakia ACM Chapter. Ďalej záštitu súťaže prevzalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenské republiky a Ministerstvo školstva, mládeže a telovýchovy Českej republiky a Ministerstvo priemyslu a obchodu Českej republiky. Každý rok hľadajú desiatky ambasádorov tie najlepšie úspešne obhájené diplomové projekty. Konkurenciu tvorí 1607 diplomových prác, ktoré vzniknú na IT fakultách českých a slovenských univerzít. Spoločnou voľbou sú pod záštitou najstaršej IT profesnej organizácie ACM (Czech & Slovakia Chapter) vybraní tí, ktorí sa stretnú v záverečnom finále.

Veríš svojej práci a chceš aj Ty vstúpiť medzi elitu? Zúčastniť sa môže každý, kto v tomto akademickom roku úspešne obhájil svoju diplomovú prácu s IT tematikou. Skontaktuj svojho univerzitného ambasádora a podpor u neho svoju nomináciu do súťaže. Viac nie je treba. Získaš tak jednoducho spätnú väzbu, ako tvoj projekt obstojí v domácej i zahraničnej konkurencii!

Viac informácií: https://www.itspy.cz/sk/o-soutezi/