Medzinárodný štipendijný program skupiny MOL

Informácie o udalosti
Dátum konca: 15. December 2020

REGISTRÁCIA DO MEDZINÁRODNÉHO ŠTIPENDIJNÉHO PROGRAMU SKUPINY MOL PRE ŠTUDENTKY BOLA SPUSTENÁ.

Študentky technických, prírodovedných alebo technologických odborov z Maďarska, Slovenska, Chorvátska, Poľska, Rakúska, Pakistanu a Čiech sa môžu prihlásiť do štipendijného programu MOL Group.

Prihlásenie prostredníctvom webovej stránky - registrácia je otvorená do 15. decembra 2020
Na Slovensku sa môžu registrovať uchádzačky z 9 fakúlt:
Faculty of Natural Sciences, Comenius University in Bratislava
Faculty of Chemical and Food Technology, Slovak University of Technology in Bratislava
Faculty of Materials Science and Technology in Trnava, Slovak University of Technology
Faculty of Mechanical Engineering, Slovak University of Technology in Bratislava
Faculty of Electrical Engineering and Information Technology, Slovak University of Technology in Bratislava
Faculty of Natural Sciences, Matej Bel University in Banská Bystrica
Faculty of Mechanical Engineering, Technical University of Košice
Faculty of Electrical Engineering and Informatics, Technical University of Košice
Faculty of Science, Pavol Jozef Šafárik University in Košice

Dňa 2. novembra 2020 skupina MOL bola spustená registrácia do 4. ročníka štipendijného programu Growww Female Engineers Scholarship Program, medzinárodného štipendijného programu pre študentky technických, prírodovedných alebo technologických odborov. Účelom štipendijného programu je podpora mladých žien, ktoré si predstavujú svoju budúcnosť v oblasti vedy a techniky a môžu formovať budúcnosť energetického priemyslu.

Program bol spustený na 31 univerzitách v 7 krajinách a študentky sa môžu prihlásiť prostredníctvom webovej stránky do 15. decembra 2020. Tri víťazky budú odmenené štipendiom vo výške 3 000 EUR. Môžu tiež navštíviť stránky Skupiny MOL a dozvedieť sa viac informácií o spoločnostiach. Môžu dokonca dostať pracovnú ponuku a zahájiť svoju kariéru v jednej z popredných energetických spoločností v regióne. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke programu.

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke programu.