Získaj BEZPLATNE medzinárodný certifikát ECDL

Ak sa chceš stať atraktívnym pre budúcich zamestnávateľov a chceš sa uplatniť na trhu práce, tak práve pre teba je tu možnosť získať certifikát ECDL - European Computer Driving Licence - Európsky vodičský preukaz na počítač.  Vďaka certifikátu ECDL získaš aj zručnosti, ktoré ti umožnia rýchlejšie, efektívnejšie a kvalitnejšie vypracovanie úloh nielen z informatiky, ale aj z mnohých ďalších predmetov.

„Vodičák“ môžeš bezplatne v rámci projektu získať výberom  zo 4 nasledujúcich modulov:

• M2 – Základy práce s počítačom
  • M3 – Spracovanie textu
  • M4 – Tabuľkový kalkulátor
  • M5 – Používanie databáz
  • M6 – Prezentácia
  • M7 – Základy práce online
  • M9 – Práca s obrázkami a grafikou
  • M12 – Bezpečnosť pri využívaní IKT

Viac informácií o obsahu modulov nájdeš na:  www.ecdl.sk/moduly-sylaby

Testovanie budú zabezpečovať akreditované testovacie centrá: Fakulta riadenia a informatiky, Žilinská univerzita v Žiline a Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Testovanie bude prebiehať aj na našej univerzite v mobilných testovacích triedach.

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a ešte dnes vyplň nasledujúci dotazník, ktorý nájdeš na: https://dotazniky.itakademia.sk/

POZOR!!! K dispozícii máme iba 2 000 voľných miest pre VŠ študentov na celom Slovensku s výnimkou Bratislavského kraja.

Kontaktné osoby za UMB

doc. PaedDr. Miriam Spodniaková Pfefferová, PhD. |
Meno:doc. PaedDr. Miriam Spodniaková Pfefferová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Prodekanka, Vysokoškolská učiteľka
Zaradenie:Docentka
E-Mail:miriam.spodniakova@umb.sk
Miestnosť:32, 204
Telefónne číslo:048 446 7433, 7204
Utorok: 09:00 - 10:30

Ing. Dana Horváthová, PhD. |
Meno:Ing. Dana Horváthová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, Katedrový koordinátor pre ERASMUS+
Zaradenie:Odborná asistentka
E-Mail:Dana.Horvathova@umb.sk
Miestnosť:126b
Telefónne číslo:048 446 7126
Streda: 10:00 - 11:00

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

www.minedu.sk    www.employment.gov.sk/sk/esf/    www.itakademia.sk