Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Učiteľstvo techniky v kombinácii predmetov

Štúdijný odbor: 1.1.2 Učiteľstvo profesijných predmetov a praktickej prípravy

Štúdijný program: Učiteľstvo techniky v kombinácii predmetov - 1. stupeň VŠ štúdia (Bc.):

Technika Biológia
Technika Fyzika
Technika Chémia
Technika Informatika
Technika Matematika
Technika Telesná výchova

Garant študijného programu: prof. PaedDr. Milan ĎURIŠ, CSc.

Charakteristika študijného programu: Absolvent získa potrebné vedomosti, zručnosti, návyky a kompetencie pre výkon tzv. pomocného učiteľa, resp. asistenta učiteľa predmetu technika na II. stupni základných škôl a získa potrebný teoreticko-praktický základ pre ďalšie štúdium.

Profil absolventa: Absolvent získa titul "Bakalár" (Bc.) a je pripravený získať úplnú spôsobilosť pre vyučovanie predmetu technika na II. stupni základnej školy pokračovaním v magisterskom študijnom programe učiteľstvo techniky v kombinácii predmetov.

Štúdijný program: Učiteľstvo techniky v kombinácii predmetov – 2. stupeň VŠ štúdia (Mgr.):

Technika Biológia
Technika Fyzika
Technika Chémia
Technika Informatika
Technika Matematika
Technika Telesná výchova

Garant študijného programu: prof. PaedDr. Milan ĎURIŠ, CSc.

Charakteristika študijného programu: Absolvent získa potrebné vedomosti, zručnosti, návyky a kompetencie pre vyučovanie predmetu technika na II. stupni základných škôl.

Profil absolventa: Absolvent získa titul "Magister" (Mgr.) a je oprávnený vyučovať predmet technika na II. stupni základných škôl. Ovláda základné poznatky z oblasti drevárstva, strojárstva, elektrotechniky, elektroniky, kybernetiky a didaktiky technickej výchovy.