Staň sa členom dobrovoľníckej organizácie AIESEC

Dobrovoľnícka organizácia AIESEC, ktorá funguje pri našej Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, ponúka v týchto dňoch príležitosť pre študentov stať sa jej členom.

Vylepšite si svoje CV-čko, spoznajte mladých, šikovných ľudí a pracujte na #network, ktorý je v dnešnom svete tak dôležitý. Najväčšia študentmi riadená organizácia na svete vám ponúka:

• prácu v tíme a rozvoj líderských schopností,
  • získavanie pracovných skúseností v oblasti ľudských zdrojov, projektového manažmentu, predaja, marketingu a financií,
  • budovanie siete kontaktov na Slovensku a v zahraničí,
  • priamy kontakt s firemným sektorom,
  • aktívne vzdelávanie (tréningy, semináre, workshopy, národné a medzinárodné konferencie),
  • možnosť organizovať projekty, konferencie a iné udalosti,
  • odhalenie vlastného nadania a talentu.

Medzi našich národných partnerov zaraďujeme Amazon, Lidl, Škoda, Slido či Coca Cola HBC. Naši členovia si veľmi pochvaľujú práve spoluprácu s Coca Cola HBC, s ktorou absolvovali niekoľko školení. Členovia na pobočke pracujú v oddeleniach: Talent Management, Marketing, Odchádzajúce stáže a Financie.

Využite príležitosť čím skôr!

Prihlásiť sa je možné TU

Viac informácií nájdete na týchto miestach: