print

Členovia

doc. RNDr. Roman Alberty, CSc. |
Meno:doc. RNDr. Roman Alberty, CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Roman.Alberty@umb.sk
Kancelária:108 
Telefónne číslo:048 446 7108

Mgr. Štefan Ferenc, PhD. |
Meno:Mgr. Štefan Ferenc, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:stefan.ferenc@umb.sk
Kancelária:Gaudeámus 
Telefónne číslo:048 446 7253
Pondelok: 09:00 - 11:00, Streda: 10:30 - 11:30

doc. RNDr. Alfonz Gajdoš, PhD. |
Meno:doc. RNDr. Alfonz Gajdoš, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Prodekan, Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Alfonz.Gajdos@umb.sk
Kancelária:F300a 
Telefónne číslo:048 446 7300
Utorok: 15:00 - 16:00, Štvrtok: 14:00 - 15:30

Prof. RNDr. Stanislav Holec, PhD. |
Meno:Prof. RNDr. Stanislav Holec, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vedúci katedry 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:stanislav.holec@umb.sk
Kancelária:č. 200 
Telefónne číslo:048 446 7 200
Fax:048 446 7 000

Hruška Martin, Mgr., PhD. |
Meno:Hruška Martin, Mgr., PhD.
Funkcia v zamestnaní:Zástupca vedúceho katedry, Rozvrhový koordinátor 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Martin.Hruska@umb.sk
Kancelária:203 
Telefónne číslo:048 446 7203
Streda: 13:00 - 15:00

doc. RNDr. Stanislav Jeleň , CSc. |
Meno:doc. RNDr. Stanislav Jeleň , CSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Stanislav.Jelen@umb.sk
Kancelária:Gaudeámus 
Telefónne číslo:048 446 7254
Streda: 09:00 - 11:00

doc. RNDr. Jarmila Kmeťová, PhD. |
Meno:doc. RNDr. Jarmila Kmeťová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Dekanka, Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Docentka 
E-Mail:Jarmila.Kmetova@umb.sk
Kancelária:7404 
Telefónne číslo:048 446 7404
Štvrtok: 09:00 - 11:00

Elena Kollárová |
Meno:Elena Kollárová
Funkcia v zamestnaní:Asistentka 
Zaradenie:Nepedagogická zamestnankyňa 
E-Mail:Elena.Kollarova@umb.sk
Telefónne číslo:048 446 7404, (048) 413 8276

Ing. Martin Kučerka, PhD. |
Meno:Ing. Martin Kučerka, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ, Študijný koordinátor pre denné a externé štúdium 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Martin.Kucerka@umb.sk
Kancelária:219 
Telefónne číslo:048 446 7219
Utorok: 09:00 - 11:30

RNDr. Tibor Madleňák, PhD. |
Meno:RNDr. Tibor Madleňák, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Tibor.Madlenak@umb.sk
Kancelária:F352 
Telefónne číslo:048 446 7352
Streda: 09:00 - 11:00

prof. RNDr. Iveta Marková, PhD. |
Meno:prof. RNDr. Iveta Marková, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Zástupkyňa vedúceho katedry 
Zaradenie:Profesorka 
E-Mail:iveta.markova@umb.sk
Kancelária:110 
Telefónne číslo:048 446 5810
Pondelok: 09:00 - 11:00

doc. RNDr. Miroslav Medveď, PhD. |
Meno:doc. RNDr. Miroslav Medveď, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Miroslav.Medved@umb.sk
Kancelária:F207 
Telefónne číslo:048 446 7207
Utorok: 09:00 - 11:00

Mgr. Alžbeta Medveďová, PhD. |
Meno:Mgr. Alžbeta Medveďová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Alzbeta.Medvedova@umb.sk
Kancelária:F303 
Telefónne číslo:048 446 7303
Pondelok: 08:30 - 09:30, Streda: 08:30 - 09:30

doc. Ing. Alena Očkajová, PhD. |
Meno:doc. Ing. Alena Očkajová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Docentka 
E-Mail:Alena.Ockajova@umb.sk
Kancelária:217 
Telefónne číslo:048 446 7217
Štvrtok: 10:00 - 11:30

RNDr. Magdaléna Renčová, PhD.  |
Meno:RNDr. Magdaléna Renčová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, od januára 2017 materská dovolenka 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Magdalena.Rencova@umb.sk
Kancelária:228 
Telefónne číslo:048 446 7228
Pondelok: 10:00 - 10:40

doc. RNDr. Marek Skoršepa, PhD. |
Meno:doc. RNDr. Marek Skoršepa, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Prodekan, Vysokoškolský učiteľ, Študijný poradca pre učiteľstvo chémie 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Marek.Skorsepa@umb.sk
Kancelária:F349 
Telefónne číslo:048 446 7349, 7435
Piatok: 09:00 - 10:00

PaedDr., Mgr. Vladimír Siládi, PhD. |
Meno:PaedDr., Mgr. Vladimír Siládi, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Prodekan, Zástupca vedúceho katedry, Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Vladimir.Siladi@umb.sk
Kancelária:F126b, F034 
Telefónne číslo:048 446 7126, 7034
Fax:048 446 7134
Utorok: 09:00 - 10:00, Štvrtok: 14:00 - 15:00

prof. RNDr. Ján Spišiak, DrSc. |
Meno:prof. RNDr. Ján Spišiak, DrSc.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Profesor 
E-Mail:Jan.Spisiak@umb.sk
Kancelária:Gaudeámus 
Telefónne číslo:048 446 7244
Streda: 10:00 - 12:00

doc. PaedDr. Miriam Spodniaková Pfefferová, PhD. |
Meno:doc. PaedDr. Miriam Spodniaková Pfefferová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Prodekanka, Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Docentka 
E-Mail:miriam.spodniakova@umb.sk
Kancelária:32, 204 
Telefónne číslo:048 446 7433, 7204
Utorok: 09:00 - 10:30

PaedDr. Ján Stebila, PhD. |
Meno:PaedDr. Ján Stebila, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vedúci katedry, Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Jan.Stebila@umb.sk
Kancelária:214 
Telefónne číslo:048 446 7214
Štvrtok: 10:00 - 12:00

Mgr. Viera Šimonová, PhD. |
Meno:Mgr. Viera Šimonová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Zástupkyňa vedúceho katedry, Vysokoškolská učiteľka 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Viera.Simonova@umb.sk
Kancelária:Gaudeámus 
Telefónne číslo:048 446 7246
Pondelok: 13:00 - 16:00, Štvrtok: 09:00 - 12:00

Škrinárová Jarmila, doc., Ing., PhD. |
Meno:Škrinárová Jarmila, doc., Ing., PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, garantka študijného programu Aplikovaná informatika Bc. a Učiteľstvo informatiky Mgr. 
Zaradenie:Docentka 
E-Mail:Jarmila.Skrinarova@umb.sk
Kancelária:130 
Telefónne číslo:048 446 7130
Utorok: 10:30 - 12:00

doc. Ing. Ján Tomaškin, PhD. |
Meno:doc. Ing. Ján Tomaškin, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Jan.Tomaskin@umb.sk
Kancelária:102 
Telefónne číslo:048 446 5802

RNDr. Judita Tomaškinová, PhD. |
Meno:RNDr. Judita Tomaškinová, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, Koordinátorka programu Erasmus 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Judita.Tomaskinova@umb.sk
Kancelária:105 
Telefónne číslo:048 446 5805

Trajteľ Ľudovít, doc. Ing., PhD. |
Meno:Trajteľ Ľudovít, doc. Ing., PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Ludovit.Trajtel@umb.sk
Kancelária:F131 
Telefónne číslo:048 446 7131
Fax:048 446 7134
Streda: 08:15 - 09:45

Ing. Katarína Trnková, PhD. |
Meno:Ing. Katarína Trnková, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolská učiteľka, Členka Akademického senátu FPV UMB 
Zaradenie:Odborná asistentka 
E-Mail:Katarina.Trnkova@umb.sk
Kancelária:109 
Telefónne číslo:048 446 5809
Streda: 14:00 - 15:00

doc. Ing. Peter Urban, PhD. |
Meno:doc. Ing. Peter Urban, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vedúci katedry 
Zaradenie:Docent 
E-Mail:Peter.Urban@umb.sk
Kancelária:101 
Telefónne číslo:048 446 7101
Pondelok: 13:30 - 16:00

Ing. Peter Vilhan |
Meno:Ing. Peter Vilhan
Funkcia v zamestnaní:Tajomník 
Zaradenie:Nepedagogický zamestnanec 
E-Mail:peter.vilhan@umb.sk
Telefónne číslo:048 446

PaedDr. Ľubomír Žáčok, PhD. |
Meno:PaedDr. Ľubomír Žáčok, PhD.
Funkcia v zamestnaní:Vysokoškolský učiteľ, Študijný koordinátor pre externé štúdium 
Zaradenie:Odborný asistent 
E-Mail:Lubomir.Zacok@umb.sk
Kancelária:222 
Telefónne číslo:048 446 7222
Štvrtok: 09:00 - 10:45

 

=