Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Študijný program "Forenzná a kriminalistická chémia"

Študijný program Forenzná a kriminalistická chémia je možné študovať dennou aj externou formou štúdia. Štúdium je realizované v bakalárskom stupni štúdia, pričom študent môže pokračovať v nadväzujúcom magisterskom stupni v študinjnom programe Aplikovaná chémia a forenzna prax.

ŠTUDIJNÝ PROGRAM: Forenzná a kriminalistická chémia – 1. stupeň VŠ štúdia (Bc.)

Garant študijného programu:

prof. Ing. Ján Kurucz, PhD.

Vysokoškolský učiteľ

Telefón:
Zaradenie:
Profesor
Miestnosť:

Profil absolventa

Absolventi bakalárskeho stupňa ŠP Forenzná a kriminalistická chémia majú primerané teoretické aj praktické znalosti zo základných chemických disciplín, anatómie človeka, genetiky, forenzných vied a kriminalistiky, ktoré môžu uplatniť vo svojej praxi. Sú schopní samostatne pracovať predovšetkým v oblasti chemickej analýzy a vykonávať základné odborné úkony na úseku kriminalistiky, civilnej ochrany, hasičského a záchranného zboru a ozbrojených zložiek.

Študijný poradca:

RNDr. Elena Kupcová, PhD.

Vysokoškolská učiteľka, Študijný poradca pre Bc. stupeň ŠP Forenzná a kriminalistická chémia a ŠP Učiteľstvo chémie

Telefón:
Zaradenie: